Nauka przyrody i pokazy fizyczne to nie wszystko

Oferta uzupełniająca

Jeżeli potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia – nic nie stoi na przeszkodzie. Oferujemy innowacyjną naukę przyrody i fizyki

nie tylko w szkołach czy placówkach oświatowych. Możemy być nie lada atrakcją na urodzinach Twojego dziecka, kiedy będziemy przeprowadzać pełne napięcia pokazy z suchym lodem i ciekłym azotem niczym magicy. Z pewnością uatrakcyjnimy naszymi eksperymentami fizycznymi nie jeden event. Gwarantujemy, że z Fundacją Einsteina świetnie będą się bawić nie tylko dzieci.

Wśród naszej dodatkowej aktywności znajdują się szkolenia dla nauczycieli, podczas których udowodniamy, że nauka przez zabawę jest możliwa, a co więcej, skuteczna. Poza tym jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i propozycje – wystarczy się z nami skontaktować, a my zadbamy o to, by powstała oferta dostosowana specjalnie do Waszych potrzeb.