Warsztaty - Oferta Fundacji Einsteina

warsztaty

Żeby zmienić oblicze fizyki i sposoby nauczania przyrody w szkołach zachęcamy wszystkich nauczycieli do korzystania z naszych autorskich filmów Einstein TV jako pomoc dydaktyczna. Wystarczy, że znajdziecie pasujące zagadnienie do przeprowadzanej lekcji i zaprezentujecie film swojej klasie. To pozwoli podtrzymać zainteresowanie wszystkich uczniów.

Zapewnienie ciekawych warsztatów fizycznych i przyrodniczych jest specjalnością Fundacji Einsteina. Widząc zaciekawione twarze uczestników mamy pewność, że spełniliśmy swoją misję.

Brzmi ciekawie? Skontaktujcie się z nami i zorganizujcie niesamowitą lekcję pełną fizycznych eksperymentów i doświadczeń w Waszej szkole! Zapoznajcie się też z historią powstania fundacji, aby zgłębić tajniki naszych sposób na naukę fizyki przez zabawę.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.