Ciekawe warsztaty fizyczne

Poznaj Fundację Einsteina

Czy pasjonuje Cię nauka, eksperymentowanie i doświadczanie rzeczywistości? Uważasz, że przyswajanie wiedzy może być ciekawe i przyjemne? A może jesteś zdania, że dowiadywanie się nowych rzeczy i poznawanie praw rządzących światem jest nudne i niepotrzebne? W obu przypadkach Fundacja Einsteina może Cię zaskoczyć! Prowadzimy ciekawe warsztaty fizyczne, chemiczne i przyrodnicze, które rozbudzą wyobraźnię nie jednego przeciwnika nauk ścisłych.

start

Naszą wizją i celem jest wsparcie nauczycieli i uczniów w procesie przyswajania wiedzy. Pragniemy, aby młode pokolenie doświadczyło takiego sposobu nauczania, który spowoduje, że treści im przekazywane zapamiętają do końca życia. Przede wszystkim uczymy przez zabawę, co daje niesamowite efekty. W trakcie luźniejszej lekcji dzieciaki bardziej się koncentrują, a dzięki przeprowadzanym eksperymentom ciągle podtrzymujemy ich zainteresowanie bez potrzeby upominania i walki o uwagę.

Fundacja Einsteina pragnie też pomagać nauczycielom przyrody i fizyki poprzez podsuwanie pomysłów na doświadczenia, które pozwolą przekształcić ich lekcje w widowisko nie do zapomnienia. Cel ten realizujemy poprzez przedstawianie szeregu doświadczeń w sposób efektowny i przyjemny.

Nasza działalność to nie tylko warsztaty. Specjalizujemy się w pokazach interaktywnych i scenicznych pokazach zjawisk fizycznych dla większej widowni. Jesteśmy doświadczoną grupą pasjonatów, która pragnie swoją wiedzą podzielić się z innymi.

Gwarantujemy, że przeprowadzane przez nas eksperymenty dla szkół są całkowicie bezpieczne. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, a nasze działania dostosowane są do wszelkich wymaganych norm.

Jeśli potrzebujecie czegoś specjalnego, czego teoretycznie nie znaleźliście w naszej ofercie, nic straconego. Przyjmujemy także indywidualne zlecenia po wcześniejszym omówieniu warunków i naszych możliwości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, otwarci na nowe wyzwania.

Zapraszamy!

   
© Fundacja Einsteina